Aktualnie ratujemy
Bianka

Data dodania: 29.03.2013 r.

Bianka

W albumie niżej sukcesywnie dodajemy najładniejsze zdjęcia z adopcji.

luty 2020

"Droga fundacjo! Bianka ma się świetnie. (...) Często można ja zobaczyć w różnych kawiarniach, na Polu Mokotowskim i na spacerach w Konstancinie. Często wracamy nad morze, bo Bianka je kocha... za każdym razem spędzamy dużo czasu na plaży, gdzie ma okazje moczyć się w wodzie i otaczać się w piasku, niczym w panierce. Poza tym, uwielbia podróże samochodem i pociągiem. Niestety nie jest zbyt chętna na starego typu pociągi, wiec już ma złota kartę klienta pendolino. Nawet kiedyś próbowałam ja skusić pierwsza klasa tlk ale sie nie dała. Właśnie jedziemy pociągiem do Gdyni aby spędzić weekend w rodzinnym gronie... Właśnie dobiega końca 3h głaskanie łapki. W tym roku Bianka będzie miała 8 lat ale mimo swojego już poważnego wieku, ma się świetnie i nadal jest młoda duchem. Lubi leniuchować i wylegiwać się na słońcu. Mniej już ja bawi towarzystwo podlotków, wiec teraz raczej szuka pieszczoch wśród napotkanych ludzi. W wakacje wystąpiła również w teledysku, wiec jeszcze trochę, a zacznie rozdawać autografy na ulicach. Jest najwspanialszym psem na świecie i jeszcze raz bardzo Wam dziękuje za szanse jaka nam daliście ♥?"

 

 

maj 2018

"Dzień dobry fundacjo! Bianka ma się świetnie, jak zawsze. W tym roku kończy 6 lat i to był dobry moment aby zrobić jej przegląd techniczny. Echo serca, usg żołądka i morfologia wyszły super, wiec nie ma powodów do niepokoju. Ostatnio zrobiła się dosyć leniwa ale weterynarz powiedział, ze jest już dojrzałą damą, wiec nie powinno to nikogo martwić. Zauważyłam tez u niej początki zaćmy ale jest to bardzo wczesne stadium, Wiec póki co dostaje melatoninę i kropelki do oczu. Jest trochę łakomczuszkiem, wiec super fit nie jest. Na plaży zamiast biegać z innymi psami woli sobie w spokoju poleżeć na pisaku. Dawno nie pisałam co u nas... ale chciałabym Wam bardzo podziękować za tak wspaniałego psiaka. Ludzie którzy nas widzą, często mówią ze taka więź między człowiekiem, a zwierzęciem jest niespotykana... nie mogłam trafić lepiej. To najmądrzejszy pies jakiego widziałam. W zeszłym roku miałam poważna operacje i Bianka każdej nocy po moim powrocie do domu wstawała, słysząc mój ruch, kładła pysk na poduszce aby upewnić się ze nic mi nie jest. Za każdym razem gdy wracała ze spaceru, biegła z taka radością do mojego łóżka, jakby widziała mnie pierwszy raz po jakiejś dłuższej nieobecności. Za każdym razem prowadziła mnie do łazienki (idąc krok w krok abym mogła się na niej podeprzeć) i czekała pod drzwiami aby odprowadzić mnie prosto do łóżka. To pokazało jak silna przyjaźń jest między człowiekiem, a psem. Dziękuje Wam bardzo, że dzięki Waszej fundacji trafiłyśmy na siebie.Pozdrawiamy! <3"

 

 

25.08.2014

Kilka słów od adoptującej

"Bianka ma się świetnie, jak z resztą widać na zdjęciach. Każdą wolną chwile spędzamy na psiej plaży w Gdyni Orłowie, gdzie jest magicznie (albo w parku na kolibkach). Bianka ma okazje pobawić się z psami i z wielką chęcią pluska się w morzu. Codziennie chodzimy też na grupowe spacery po lesie, na osiedlu na którym mieszkam i Bianka ma okazje przebywać w dużej grupie ( w spacerach bierze udział ok. 20 psów). Jest bezkonfliktowa i zawsze wszystkim ustępuje. Nadal do końca nie ufa ludziom i boi się parasolek, ale przez ten rok zrobiła ogromne postępy z czego jestem bardzo dumna. Jest zdrowa i utrzymuje prawidłową wage. Jest małym klopsikiem, bo ciężko nie ulec tym maślanym oczom, tym bardziej, ze przez ostatnie dwa miesiące odwiedzało nas wielu gości, a Bianka jest cwaniaczkiem i wie jak wyłudzić np. opakowanie kabanosów. Ogólnie ma się b.dobrze ;))" 

 

Aktualizacja

Bianka znalazła kochający dom

 

29.03.2013

Bianka - chęć oddania psa zgłosił osobiście były właściciel. W momencie naszego przyjazdu wystraszony pies został wypuszczony z... maleńkiej łazienki mieszkania w blokowisku. Namówienie Bianki by wsiadła do samochodu trwało 20 minut... Dziś... Bianka to dziewięciomiesięczny wulkan energii o wysokości 82 cm w kłębie. Jak na szczeniaka przystało uwielbia zabawy z psami i zabawkami. Do ludzi podchodzi początkowo z dystansem, ale szybko nabiera zaufania. Toleruje i psy i suczki, w stosunku do kotów jest bardzo ostrożna. W domu jest grzeczna, często szuka okazji do zabawy, ale nie niszczy. Pozostawiona sama w domu grzecznie czeka na powrót właściciela. Bianka szuka ciepłego, odpowiedzialnego domu, który zapewni jej to, czego jej do tej pory brakowało - uwagę, cierpliwość, zrozumienie i długie spacery. Bianka, ze względu na młody wiek nie jest jeszcze wysterylizowana. Warunkiem adopcji będzie sterylizacja suki w odpowiednim czasie.

Zdjęcia

Możesz pomóc wysyłając SMS o treści CENTAURUS
pod numer 7412 i pobierając tapetę (koszt 4,92 z VAT)

Przekaż darowiznę

PaPal Visa
Dokonaj darowizny z imieniem "Bianka" na
PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350
Chcesz pilnie wiedzieć, czy się udało ?
Podaj w tytule przelewu nr tel - zadzwonimy!
Kampania Kochaj Mądrze - regulamin
Tapety - regulamin
Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie