Aktualnie ratujemy
Dexter

Data dodania: 11.09.2020 r.

Dexter

21.06.2021

Kochani, dostaliśmy wieści od Dextera oraz jego rodziny! Zobaczcie co u nich słychać. 

"Witamy :)
 
Dexter zrobił masę postępów ! Schody nie są mu już straszne i zasuwa góra dół krok w krok za nami, chociaż jak jest zmęczony, to ma nas gdzieś. :) Jest mega leniem i uwielbia spać, a teraz jak już powoli jest piękne słońce, to wylegiwać się pod szybą. :) Jego aktywność i przede wszystkim wytrzymałość też wzrosła. Na początku kładł się w trakcie spaceru i musiał odpocząć, a teraz kilka razy w tygodniu biegamy w puszczy, jeszcze nie długie trasy, ale i na nie przyjdzie czas, wszystko na spokojnie.
Na starszych panów i ogólnie na panów reaguje spokojniej, choć ma typy mężczyzn, których po prostu nie lubi i koniec. :) Najważniejsze, że zaufał nam i chyba pokochał, bo widzimy, jak bardzo zmieniają się jego reakcje na nas.
 
Pozdrawiamy"

Jak widzicie, Dexter już przyzwyczaił się do nowej sytuacji w życiu i pokochał swoją rodzinę. Teraz jego życie jest pełne wspaniałych wrażeń i ludzi, którzy dbają o niego w najlepszy sposób, a on sam jest bardzo szczęśliwy. :)
  • Dexter
  • Dexter
  • Dexter
  • Dexter
 

 
 

13.10.2020

Dziś przynosimy wam kilka nowinek o Dexterze. Przeczytajcie!

Dzień dobry
 
Dexter z dnia na dzień coraz lepiej. Początkowo bardzo bojaźliwy dzisiaj cudowny leniuch :) dostał dwie wielkie poduchy na których uskutecznia spanie. Uwielbia dzieciaki a one jego. Extra dogadują się z drugim psiakiem - liżą się i czasem przytulają :) 
Pozatym przyzwyczajil się do długich spacerów (początkowo kładł się w trawie odpoczywał) zaczął powoli biegać z mężem - ale nic na sile. Wciąż jesteśmy pod opieka weterynarza. Rana po ugryzieniu dopiero w zeszłym tygodniu całkowicie się zagoiła - początkowo groziła nam operacja ale udało się farmakologia. Zrobiła mu się tez torbiel na żebrach wiec wciąż się kontrolujemy :) wszyscy go tam już znają :) wczoraj został zaczipowany :) przeżył pierwsza kąpiel - chociaż my gorzej :) I wogole jest cudownym kochanym psiakiem - nie wyobrażaliśmy sobie ze da nam aż tyle radości !!!!
Przesyłam kilka zdjęć :) 
Pozdrawiamy serdecznie !
  • Dexter
  • Dexter
  • Dexter

 

 

Aktualizacja

Zobaczcie jak Dexterek rozgościł się już w nowym domu. Dexterku, życzymy Ci samych niezapomnianych chwil spędzonych z nową rodzinką!

Dexter adoptowany! Psiak już w sobotę jedzie do nowego domu. Życzymy mu samych najlepszych wrażeń!

 

Kochani, to jest Dexter. Poszukuje on kochającego domu, miejsca wyjątkowego, ponieważ nigdy nie zaznał ciepła i miłości człowieka. Całe życie spędził w kojcu, dlatego potrzebuje domu z ogrodem. To bardzo sympatyczny psiak, który może być także towarzyszem dzieci. Akceptuje inne psy, jednak nie nie toleruje kotów i innych małych zwierząt.

 

Jeśli chcesz podarować dom Dexterowi (do czego gorąco zachęcamy!) - pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza adopcji stacjonarnej. Masz pytania? Napisz do nas na psy@centaurus.org.pl

 

Zdjęcia

Możesz pomóc wysyłając SMS o treści CENTAURUS
pod numer 7412 i pobierając tapetę (koszt 4,92 z VAT)

Przekaż darowiznę

PaPal Visa
Dokonaj darowizny z imieniem "Dexter" na
PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350
Chcesz pilnie wiedzieć, czy się udało ?
Podaj w tytule przelewu nr tel - zadzwonimy!
Kampania Kochaj Mądrze - regulamin
Tapety - regulamin
Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie