Aktualnie ratujemy
Adopcje wirtualne

Jednym z najważniejszych celów naszych działań jest znalezienie dla każdego psa wspaniałego, nowego domu. Po diagnostyce i ewentualnej rehabilitacji staramy się, aby każdy pies trafił w najlepsze ręce i pozostał tam do końca swych dni. 

Pod skrzydłami Fundacji Centaurus znajdują ię psy, które z różnych względów nie mogą zostać adoptowane realnie. Zazwyczaj powodem jest wiek, choroba lub trudny charakter (zazwyczaj wynik doświadczeń). Właśnie dla takich mieszkańców fundacji powstał program 'adopcji wirtualnych'.

Zapraszamy Cię, abyś bliżej zapoznał się z tą alternatywną formą posiadania konia!

1. Wybierasz psa, który najbardziej Cię zainteresuje (służymy pomocą i radą!)

2. Wybierasz kwotę, jaką pragniesz miesięcznie przeznaczyć na swojegopsa  (może być to pełna adopcja lub częściowa - przy częściowej adopcji podejmuje się wspólnie kilka niezależnych osób)

3. Otrzymujesz od nas umowę adopcji wirtualnej, która jest bardziej certyfikatem niż umową, bo do niczego Cię nie zobowiązuje (jeśli umowa nie jest Ci potrzebna lub jej nie chcesz, ustalamy mailowo / telefonicznie wszelkie szczegóły)

4. Po pierwszej wpłacie otrzymujesz od nas mailem lub pocztą (wedle ustaleń) Certyfikat Opiekuna Wirtualnego.

5. Podczas trwania adopcji wirtualnej otrzymujesz od nas (średnio co miesiąc) serię zdjęć oraz nowych informacji nt Twojego nowego Pupila. Informacje te przychodzą na Twój adres mailowy, ale jeśli nie masz dostępu do internetu lub zwyczajnie wolisz tradycyjny przekaz informacji - wysyłamy zdjęcia pocztą.

6. Możesz odwiedzać Swego psa wraz z rodziną, przyjaciółmi lub samodzielnie - wystarczy umówić się na taką wizytę mailowo lub telefonicznie. Na miejscu możesz swojego psa pogłaskać, opcjonalnie wziąć na spacer (opcjonalnie, ponieważ część psów nie toleruje zbyt dobrze kontaktu z człowiekiem, co nie zmienia faktu, że chcą być kochane ;). Zawsze możesz wybrać i wysłać Swemu psu smakołyki, zabawki.

7. W dowolnym momencie możesz z adopcji po prostu zrezygnować. Doskonale rozumiemy, że są okresy, kiedy pomagać można chętnie, ale są też takie, kiedy nasza uwaga jest kierowana gdzie indziej. Będziemy wdzięczni za przesłanie nam informacji o rezygnacji z adopcji.

 

Zapraszamy, abyś już teraz wybrał Swego Pupila spośród naszych podopiecznych!

PSY DO ADOPCJI WIRTUALNEJ

Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie