Aktualnie ratujemy
Ślub z Centaurusem

NOWOŻEŃCY DLA CENTAURUSA 

Po tych kilku latach wspólnego życia macie już zapewne niezbędny toster, robota kuchennego czy najnowszą konsolę PS4. Z kolei z zapachu pięknych kwiatów nic nie zostanie, kiedy po kilku dniach najzwyczajniej uschną. Pomyśl tylko, jak cudowny czeka Was dzień i o tym, że za kilka lat będziecie mogli spojrzeć wstecz mając jednocześnie świadomość, że dzień ten nie był wyjątkowy wyłącznie dla Was, bo uczyniliście coś naprawdę dobrego i odmieniliście kilka zwierzęcych żyć!  

A może to Twoi bliscy się pobierają? 

Jeśli wiesz, że Młoda Para to osoby, którym los pokrzywdzonych zwierząt jest bliski sercu zrób im prezent, który będzie dla nich nie tylko niespodzianką ale też sprawi im największą radość. Dokonaj w ich imieniu wpłaty na rzecz podopiecznych naszej Fundacji, a w ramach prezentu podaruj Młodej Parze piękny dyplom z podziękowaniami od naszych zwierzaków!

 

Dlaczego Fundacja Centaurus? 

Ceremonia zaślubin to szczególna chwila. Jednocześnie jest to wyjątkowa okazja, by w wyjątkowy sposób uzewnętrznić i podzielić się dobrem, które nas spotyka, podzielić się tym dobrem nie tylko z najbliższymi. Wspierając Fundację Centaurus, poza pięknym podarkiem w postaci dyplomu, masz niepowtarzalną okazję uczynić piękny gest także względem naszych podopiecznych – setek zwierzaków, którym pomogliśmy i które znajdują się obecnie pod naszą opieką w azylu w Szczedrzykowicach; należy dodać, że jest to największa tego typu instytucja w całej Europie. Dodatkowo należy również wspomnieć, iż nasza działalność ma na celu również wprowadzanie pro zwierzęcych zmian legislacyjnych; a nasza skuteczność objawia się m.in. sprawnymi działaniami mającymi na celu zakończenie handlu końmi z przeznaczeniem na rzeź na największym końskim targowisku w Polsce – Skaryszewie.

 

 

Ślub stanowi wspaniałą okazję do spotkań z rodziną i najbliższymi; niech ten moment będzie jeszcze piękniejszy i niech towarzyszy mu świadomość, że poza wręczonymi podarkami sprawiliśmy, że świat ten w małym nawet stopniu stał się lepszy.

 

Już niedługo radość wypełni wasze serca i rozbrzmi Marsz Mandelsona; spraw zatem by zawtórowało mu chóralne „DZIĘKUJĘ” wydobywające się z gardeł wszystkich naszych włochatych podopiecznych!

 

 

Chcesz pomóc? Pisz na adres: michal.sosnowski@centaurus.org.pl

 

 

Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Klub Centaurusa Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie