Aktualnie ratujemy
Pako

Data dodania: 12.03.2020 r.

Pako

Maluszek, dzięki Wam, dziś już grzeje kanapę w swoim domu. Takim na dziś, na jutro, na zawsze.

Od razu skradł serca swoich opiekunów, dostał na dzień dobry gryzaczki i szybko się zaaklimatyzował w adopcji.


Bardzo dziękujemy za wsparcie dla Pako, to dzięki Wam otrzymał szansę do dobre życie.

 

08.04.2020

Kochani!

Spieszymy z podsumowaniem stanu zdrowia Pako.

W pierwszej kolejności został odrobaczony, weterynarze ocenili również, iż jest wychudzony.
Udało się też wyleczyć uszy z silnego stanu zapalnego. Był też poddany kuracji z beta-glukanami (na wzmocnienie odporności).

Maluszek został przebadany pod kątem parwowirozy, wyniki były ujemne.

Pako jest też zaszczepiony i gotowy do wyjazdu do domu adopcyjnego.

Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od Was- są sukcesywnie rozpatrywane.

 

 

12.03.2020

Smutek, porzucenie, odtrącenie… To dziś gra w duszy Pako.
A jaką melodię zagra mu jutro?


Mały, słaby, chorowity. Zależny tylko i wyłącznie od innych. Jego szczenięce lata to czas pełen strachu, bólu i cierpienia. Nawet sobie nie wyobrażasz, jak bardzo chciał być kochany, tulony, uspokajany. Zapewniany, że wszystko będzie dobrze, że ma opiekę, że ma przyjaciół, że ma rodzinę. Że nie zostanie sam, że zawsze ktoś będzie. Że jest ważny. A jedyne co miał to zupełna samotność, mimo że wśród najbliższych… Potrzebował przytulania, troski i opieki. Jego dusza potrzebowała miłości. Dziś pozostał w poczuciu smutku, zaniedbania i porzucenia. Mały Pako, który od pierwszych miesięcy miał pilnować posesji, na której mieszkał. Nie zaznał ciepła i troski. Nie zaznał odrobiny miłości. Każdego dnia czekał na jakiś gest. Czekał, aż jego właściciele go wyzwolą, otoczą miłością.  A dziś?  Jego dni są puste…

Od zawsze o jego losie decydował człowiek. I teraz tylko człowiek może mu pomóc. Dziś Pako jest zarobaczony i zapchlony. Ze świerzbem w uszach. Z problemami oddechowymi. Zaniedbany i niechciany. Tak mały, a tak doświadczony przez los. Tak niewinny, a już skazany na ból. Ileż cierpienia uniesie jeszcze na swoim małym karku? Ileż obojętności będzie w stanie znieść?  Ile złych doświadczeń przyniesie mu los, by w końcu się odmienił? Tego nie wiemy. Ale musimy zrobić wszystko, by zmienić jego życie. Aby strach i ból nie były tym, co zapamięta ze swojego szczenięcego życia. Przecież przed nim jeszcze cała wieczność.

Dziś psiak prosi Cię o jedno. Żebyś pomógł mu przetrwać te najgorsze chwile, abyś pomógł mu oswoić się z rzeczywistością. Abyś dał mu nadzieje. Abyś wsparł go w powrocie do zdrowia. Jest maleńki, ale ma wielkie serce.  Pełne miłości i oddania. Wystarczy, że je oswoisz, a jego życie nabierze kolorów. Dziś w jego duszy gra tylko smutek i porzucenie. Jutro może być to szczęście i radość. To zależy od Ciebie. Przekażesz grosik na ratunek dla Pako? Bardzo Cię o to prosi. Bo potrzebuje diagnostyki i profilaktyki, najlepszej karmy, szczepień i odrobaczeń. A choć tak boleśnie doświadczony przez życie, nadal wierzy w dobrych ludzi. 

Prosimy pomóż Pako dobrze wystartować w dorosłe życie. Wesprzyj jego diagnostykę i leczenie.

A jeśli jesteś zainteresowany adopcją, wypełnij już dziś formularz dostępny na tej stronie - skontaktujemy się z Tobą, gdy Pako będzie gotowy na podróż do nowego, tym razem dobrego, domu.

Zdjęcia

Możesz pomóc wysyłając SMS o treści CENTAURUS
pod numer 7412 i pobierając tapetę (koszt 4,92 z VAT)

Przekaż darowiznę

PaPal Visa
Dokonaj darowizny z imieniem "Pako" na
PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350
Chcesz pilnie wiedzieć, czy się udało ?
Podaj w tytule przelewu nr tel - zadzwonimy!
Kampania Kochaj Mądrze - regulamin
Tapety - regulamin
Zgłoszenie o wsparcie Wesprzyj polskie konie Mini Farma Eko Klub Księga gości Adopcja realna Adopcja wirtualna Metamorfozy Galeria zdjęć Kwestarnia Paka dla zwierzaka Folwark zwierzęcy
Kontakt
Fundacja Centaurus
ul. Wałbrzyska nr 6-8
52-314 Wroclaw

psy@centaurus.org.pl
tel. 518 569 487 lub 518 569 488

PKO BP 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350

Dla wpłat zza granicy i wpłat stałych (Raiffeisen Bank):
PL36 1750 1064 0000 0000 2257 6747 (wpłaty w PLN)
PL17 1750 1064 0000 0000 2257 6798 (wpłaty w EUR)
Jeśli chcesz zostać szybko poinformowany o wyniku akcji - podaj w tytule wpłaty dodatkowo swój nr telefonu. Zadzwonimy lub otrzymasz sms!
Zobacz zasady ochrony danych osobowych Zamknij powiadomienie